Év végi köszönet nyilvánítás

     

                   alt                               A Taksonyi Motorosok Közhasznú Egyesületének

                                                                            Év végi köszönet nyilvánítása

 

 

Tisztelt Interface Kft,

                Tisztelt Barna Tamás úr!

 

  Egyesületünk tagsága és az elnökség nevében ezúton is szeretnénk megköszönni nagylelkű támogatásukat.

  Az Önök adománya nagymértékben segíti az alapszabályunkban megfogalmazott célok megvalósítását. Lehetőséget adott arra, hogy községünk civil szervezetei közé méltósággal tudjunk beilleszkedni, hogy a falu polgárai ne csak a motorját bőgető embert lássák bennünk. Az Önök támogatásával sikerült néhány, igen színvonalas és Taksonyban eddig még csak ritkán látott rendezvénnyel meglepni az itt és környékünkön lakókat, - szerintünk mindenki legnagyobb örömére. Majálisunk létrehozásán túl, segítettek egy iskolai KRESZ tanfolyam létrehozásában és a vetélkedő díjainak beszerzésében is. Korábbi években nyújtott támogatásuk eredménye, hogy az országnak bemutathattuk Taksonyt a tavaszi Motorfesztiválon és az őszi Oldtimer show-n, valamint motoros évadkezdésünkről elmondhatjuk, hogy rendszeres és magas látogatottságú eseménnyé vált a Motoros majális, melyet 2014-ben is megrendezni kívánunk a szokott színvonalon. 

   Adományukat még egyszer megköszönve, reméljük további támogatásukat.

     

            Tisztelettel: Tagjaink és az Elnökség                   - Taksonyi Motorosok

 

 

 Taksony, 2013 december 07.

Találatok: 2520

Kiemelt támogatók

 

 

 

 

 

 

 

 

Támogatók

Látogatók

395454
Ma
Tegnap
Héten
Múlt héten
Hónapban
Múlt hónapban
Eddig
29
174
483
257044
1555
3846
395454

Joomla! hibakereső konzol

Munkamenet

Profilinformációk

Memóriahasználat

Adatbázis lekérdezések